Dle § 89 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, vás informujeme, že tyto internetové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie.

Surf na umělé vlně

1 hodnocení
od 790 Kč

Zvolte variantu

Zažijte úžasný pocit, kterému propadly miliony surfařů na celém světě a sjeďte si svou první vlnu! Nemusíte cestovat až k oceánu. Na surfařském simulátoru si pod vedením zkušených instruktorů osvojíte techniku jízdy a od prvních pokusů vleže na břiše nebo na kolenou (body boarding) plynule přejdete v rychlou a vzrušující jízdu ve stoje (surfing). Jako památku na zážitek v silném proudu vody si po ježdění můžete stáhnout videozáznam svého výkonu a sdílet radost se svými přáteli.

Detailní informace

1/2 hodiny bodyboard
790 Kč
1/2 hodiny jízda
950 Kč
Hodina jízdy "SINGLE"
1 790 Kč
Hodina jízdy "DOUBLE"
3 300 Kč
Rodinný balíček
4 990 Kč
Balíček 5 jízd
7 180 Kč

Detailní popis produktu

Nejprve vás čeká 30 minutová instruktáž. Zkušený instruktor vám vysvětlí, jak bude surfování probíhat, co vás čeká a co dělat, abyste si jízdu co nejvíc užili. Půjčí vám neopren a v šatně se do něj nasoukáte. Pod neoprenem si nechte plavky nebo spodní prádlo. A jde se na věc!

Na simulátoru mohou být maximálně dvě osoby a dva instruktoři, aby bylo dostatek místa na parádičky.

Pod vedením instruktora zkusíte jízdu na prkně vleže, vkleče nebo vestoje. Jednodušší jsou jízdy vleže a vkleče, těmi se začíná. Během jízdy už budete provádět spoustu zábavných triků, takže je nač se těšit. Při surfování vestoje se dělají triky náročnější jako například salta nebo flipy. Podle toho, jak vám to půjde, můžete nějaký pěkný kotrmelec zvládnout už při první návštěvě.

Co mám v ceně?

  • zapůjčení potřebného vybavení včetně ručníku
  • 30 minutová instruktáž
  • jízda na simulátoru (hodina či půlhodina)
  • dohled profesionálního instruktora 

Co s sebou?

  • plavky nebo spodní prádlo
  • hygienické potřeby
  • USB flashdisk

Surfování je skvělou kratochvílí i pro děti od 6 let. Budou ve svém živlu, pod dohledem instruktora, a vy se můžete kochat jejich výkony s kávou v ruce z místního baru. Tak nezapomeňte vzít s sebou přátele či sousedy s drobotinou.

Celý zážitek trvá přibližně 2 hodiny.

Při výběru hodiny pro Vaše surfování počítejte s tím, že je potřeba se dostavit minimálně 45 minut předem.

Platnost voucheru je 6 měsíců.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Adrenalin
Kde zážitek využít?: Praha