Dle § 89 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, vás informujeme, že tyto internetové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie.

Čerti z Karibiku - rodinný víkendový advent 1.-2.12. (odjezd z Kolína, Prahy, Poděbrad, Pardubic)

Pro rodiny Romantika
Neohodnoceno
od 3 300 Kč

Zvolte variantu

Pohodový rodinný víkend vhodný. Čertovský průvod skvělý pro děti! Program: Salcburk - čerti - termálky - Linec. Jeden ze trojice největších čertovských průvodů na světě v kombinaci se skvostnými trhy v hlavních městech Salcburska a Horního Rakouska a s koupáním v snad nejkrásnějších termálních lázních Rakouska.

TERMÍN: víkend (So-Ne) 1-2.12. 2018

Detailní informace

Adventní víkend
3 300 Kč
Adventní víkend + pojištění
3 482 Kč
Adventní víkend + pojištění + večeře
3 962 Kč
rodina: 2 dospělí + 1 dítě do 15ti let
8 900 Kč
rodina: 2 dospělí + 2 děti do 15ti let
11 200 Kč

Detailní popis produktu

TERMÍN: víkend (So-Ne) 1-2.12. 2018

Program zájezdu:

1.den: Odjezd z Prahy v 6.00 hodin (odjezdová místa i před Prahou - Kolín, Poděbrady, Pardubice). Kolem  poledne vás čeká adventní Salcburk. Podle prestižních časopisů jedno z deseti nejkrásnějších adventních míst na světě. Kromě klasické  prohlídky, kterou můžete či nemusíte, s naším průvodcem absolvovat si užijete překrásně vyzdobeného historického centra (UNESCO) a  salcburských adventních trhů, které jsou na všech náměstích kolem dómu, v pevnosti Hohensazberg či u zámků Mirabell a Hellberunn. Zájemci o historii Tiché noci mohou navštívit salcburský dům Josefa Mohra.
Klasikou jsou rodný dům Mozarta, nákup Mozartových čokoládových kuliček (originální naleznete pouze zde), ochutnávka salcburské sladké speciality – nadýchaných noků v podobě salcburských kopců, cesta barokem po stopách biskupů atd. Ve městě jste celé odpoledne a na vše máte dostatek času. Pro děti: Dům přírody s desítkami skvostných akvárií a dalších a atrakcí. Vánoční muzeum. Malá zoo na adventním trhu v zámku Hellbrunn s dílnou, pekárnou pro děti, s jízdami na ponících.  Po ubytování v hotelu 3* pro zájemce výjezd na největší čertovskou show s cca 40 skupinami s celkem 900 čerty. 45. jubilejní běh bude fantastický!

2.den: Po bohaté bufetové snídani přejezd do lázní Bad Schallerbach, ve kterých si vybere každý- od dětských atrakcí v části Aquapulco po relaxační (seniorské) bazény v části Colorama či vodní bar v Cabrio Therme v tropickém hávu pro mladé páry. Linec – nejkrásnější  hornorakouský trh. Pro děti: svět z příštího století – Ars Electronica či výjezd nejstrmější tramvajovou tratí světa přímo z adventního trhu na Pöstlingberg, kde jízda na drakovi do světa pohádek a na zmenšené linecké náměstí. Návrat do Prahy je plánován kolem 22. – 23. hodiny (ostatní nástupní místa s časovým posunem jako při odjezdu).

Co mám v ceně?

  • dopravu
  • 1 x nocleh v hotelu 3* s bufetovou snídaní
  • průvodce
  • pojištění CK proti úpadku

Speciální dětská cena: 2.300 Kč (s 2 dospělými)
Speciální seniorská cena: 2.800 Kč (nad 60 let)

Něco navíc

Pro zájemce je možné doobjednat večeře v hotelu: 480 Kč
Komplexní pojištění Allianz: 15-70 let – 182 Kč, děti do 15 let – 91 Kč, osoby nad 70 let – 364 Kč

Doprava

U všech adventních zájezdů je odjezd z Prahy v 6.00 hodin. Návrat do Prahy je obvykle ve 22.00 hodin, maximálně do 23 hodin.

Další nástupní místa (před Prahou): Kolín, Pardubice a Poděbrady

Doplňkové parametry

Kategorie: Adventní víkendy
Odjezdy: Kolín, Pardubice, Poděbrady, Praha

Advent in Salzburg

Salzburská pohádka