Dle § 89 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, vás informujeme, že tyto internetové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie.

Parním vlakem za čerty 8.-.9.12.2018 (odjezd z Kolína, Prahy, Poděbrad, Pardubic)

Pro rodiny
Neohodnoceno
od 3 000 Kč

Zvolte variantu

Nejstarší rakouskou úzkokolejkou krajem betlémů s mnoha vánočními NEJ , s koupelí v termálních lázních či s čertovskou show. Největší rakouský adventní kalendář, největší betlém na světě. Oblíbený adventní víkend pro celou rodinu.

TERMÍN: víkend (So-Ne) 8.-9.12. 2018

Detailní informace

Adventní víkend
3 000 Kč
Adventní víkend + pojištění
3 182 Kč
Adventní víkend + pojištění + večeře
3 652 Kč

Detailní popis produktu

TERMÍN: víkend (So-Ne) 8.-9.12. 2018

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy v 6.00 hodin (odjezdová místa i před Prahou, z Prahy s nástupy  po trase A). Christkindl – poutní kostel, jedinečný Ježíškův poštovní úřad 4411, který loni odpravil 2 milionů vánočních dopisů a pohledů s razítkem Ježíškovského úřadu. 2 betlémy – největší na světě a mechanický. Zájemci o nostalgické jízdy mohou na Christkindl vyjet Postbusy Sauer z roku 1949 či Steyer z roku 1950. V cca 13.30 jízda parním vláčkem údolím Steyertal nejstarší rakouskou úzkokolejkou ze Štýru do Steinbachu. Steinbach – adventní trh, 600 betlémů ze 100 zemí (4 EUR), 7 domů, 24 oken a jeden skvělý obří adventní kalendář. Otevření okna i průvod čertů krampuslauf. Nocleh v hotelu 3 * v oblasti.

2.den: Po bufetové snídani si můžete vybrat svůj program: termální lázně Bad Hall a relaxace v horké léčivé vodě. Alternativně prohlídka kláštera Kremsmünster (rozhodnout se můžete na místě) – 290 m dlouhé průčelí jednoho z nejbohatších rakouských klášterů s prvním „mrakodrapem“ na světě, rybími kašnami, vinotékou, obrazárnou,…Odpoledne Rakouské město Vánoc Štýr – dvoje adventní trhy, sbírky betlémů i dráha světem Vánoc či největší sbírka vánočních ozdob na světě. Návrat do Prahy je plánován kolem 22. – 23. hodiny (ostatní nástupní místa s časovým posunem jako při odjezdu).

Co mám v ceně?

  • dopravu, průvodce
  • 1x nocleh v hotelu 3*  včetně bufetové snídaně
  • pojištění proti úpadku

Dětská cena (do 15ti let) při ubytování v pokoji rodičů (s dvěma dospělými osobami: sleva 20%

Doprava

U všech adventních zájezdů je odjezd z Prahy v 6.00 hodin. Návrat do Prahy je obvykle ve 22.00 hodin, maximálně do 23 hodin.

Další nástupní místa (před Prahou): Kolín, Pardubice a Poděbrady

Doplňkové parametry

Kategorie: Adventní víkendy
Odjezdy: Kolín, Pardubice, Poděbrady, Praha