Dle § 89 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, vás informujeme, že tyto internetové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie.

Salcburk a Berchtesgaden - pohádkový adventní víkend 1.-2.12. nebo 8.-9.12. (odjezd Kolín, Praha, Poděbrady, Pardubice)

Romantika
Neohodnoceno
od 3 300 Kč

Zvolte variantu

Rozzářený Salcburk a romantika národního parku. Zájezd, který jezdíme již od roku 1992, dlouhodobě patří k našim oblíbeným adventním stálicím. Kombinace rozzářeného Salcburku plného adventních stánků, obchodů a kaváren a klidné zimní alpské přírody národního parku s jezerem Königssee, na kterém vás čeká plavba vytápěnou elektro lodí k romantickému kostelu St.Bartholomä pod stěnou hory Watzmann. Solný důl, možnost návštěvy solných lázní, adventní trh v zámeckém nádvoří v Berchtesgadenu či kaple Tichá noc.

TERMÍN: víkend (So-Ne) 1.-2.12. nebo 8.-9.12. 2018

Detailní informace

Adventní víkend
3 300 Kč
Adventní víkend + pojištění
3 482 Kč
Adventní víkend + pojištění + večeře
3 962 Kč

Detailní popis produktu

TERMÍN: víkend (So-Ne) 1.-2.12. nebo 8.-9.12. 2018

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy v 6.00 hodin (odjezdová místa i před Prahou, z Prahy s nástupy  po trase A). Kolem  poledne vás čeká adventní Salcburk. Podle prestižních časopisů jedno z deseti nejkrásnějších adventních míst na světě. Kromě obligátní prohlídky, kterou můžete či nemusíte, s naším průvodcem absolvovat si užijete překrásně vyzdobeného historického centra (UNESCO) a salcburských adventních trhů, které jsou na všech náměstích kolem dómu, v pevnosti Hohensazberg či u zámků Mirabell a Hellberunn. Zájemci o historii Tiché noci mohou navštívit salcburský dům Josefa Mohra.
Klasikou jsou rodný dům Mozarta, nákup Mozartových čokoládových kuliček (originální naleznete pouze zde), ochutnávka salcburské sladké speciality – nadýchaných nocků v podobě salcburských kopců, cesta barokem po stopách biskupů atd. Ve městě jste celé odpoledne a na vše máte dostatek času. Nocleh v hotelu v oblasti.

2.den: Po bufetové snídani vás čekají krásy Berchtesgadenu – plavba lodí po jezeře Königssee v národním parku, prohlídka solného dolu (alternativně můžete den či jeho část prožít v solných lázních Watzmann Therme) a adventní trhy v Berchtesgadenu. Na závěr se podíváte ke kapli Tichá noc, kde před 200 lety poprvé zazněla nejslavnější koleda světa.
Návrat do Prahy plánován kolem 22. – 23. hodiny (ostatní nástupní místa s časovým posunem jako při odjezdu). 

Co mám v ceně?

  • dopravu

  • 1 x nocleh v hotelu 3* s bufetovou snídaní

  • průvodce

  • pojištění CK proti úpadku

 

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let.

 

Doprava

U všech adventních zájezdů je odjezd z Prahy v 6.00 hodin. Návrat do Prahy je obvykle ve 22.00 hodin, maximálně do 23 hodin.

Další nástupní místa (před Prahou): Kolín, Pardubice a Poděbrady

Doplňkové parametry

Kategorie: Adventní víkendy
? Kde zážitek využít?: Kutná Hora a okolí zdarma