Dle § 89 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, vás informujeme, že tyto internetové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie.

SALCBURK S NEJVĚTŠÍM PRŮVODEM ČERTŮ NA SVĚTĚ 24. - 25.11.2018, odjezd z Kolína / Prahy

Adrenalin
Neohodnoceno
od 3 700 Kč

Zvolte variantu

VIP luxusní víkend - luxusní ubytování na hlavní trase čertovského průvodu, TOP adventní destinace, sauna, lanovkou na Dachstein, a relax v alpských termálech!

TERMÍN: víkend 24. - 25.11.2018

Detailní informace

Adventní víkend
3 700 Kč
Adventní víkend + pojištění
3 882 Kč
Adventní víkend + pojištění + večeře
4 542 Kč

Detailní popis produktu

Zájezd s noclehem v hotelu přímo na trase čertů ve Schladmingu. Sobota patří největšímu průvodu čertů na světě - Krampuslauf! Vy nikam nemusíte odjíždět, vy nemusíte „klepat kosu“, vy můžete na průvod koukat z baru, z terasy u sauny a třeba v županu, od zářičů před hotelem. 100 metrů máte na aprés krampus párty v největší alpské párty chatě. A neděle? Procházka v ledovci i na ledovci zakončená koupáním v 34°C horké vodě ve venkovních bazénech.

TERMÍN: víkend 24. - 25.11.2018

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy v 6.00 hodin (nebo z Kolína dříve). Kolem  poledne vás čeká adventní Salcburk. Podle prestižních časopisů jedno z deseti nejkrásnějších adventních míst na světě. Kromě obligátní prohlídky, kterou můžete či nemusíte, s naším průvodcem absolvovat si užijete překrásně vyzdobeného historického centra (UNESCO) a  salcburských adventních trhů, které jsou na všech náměstích kolem dómu, v pevnosti Hohensazberg či u zámků Mirabell a Hellberunn. Zájemci o historii Tiché noci mohou navštívit salcburský dům Josefa Mohra.
Klasikou jsou rodný dům Mozarta, nákup Mozartových čokoládových kuliček (originální naleznete pouze zde), ochutnávka salcburské sladké speciality – nadýchaných nocků v podobě salcburských kopců, cesta barokem po stopách biskupů atd. Ve městě jste celé odpoledne a na vše máte dostatek času. V cca 17 hodin dojezd do hotelu 3* ve Schladmingu u stanice lanovky Planai. Možnost navštívit sauny. Budeme nabízet večeři (live cooking). Největší show čertů na světě končí či začíná přímo u našeho hotelu. Pro kvalitu představení jednotlivých skupin je počet čertů omezen na 800.

2. den:  Po bohaté bufetové snídani výjezd lanovkou na Dachstein – ledový palác, vyhlídkové platformy Schody do nikam, visutý most a sky walk. Pouze při příznivém počasí. Výjezd silnicí k lanovce je možný pouze, když bude upraven stav vozovky. Pokud ne, tak z bezpečnostních důvodů autokar nemůže vyjet a místo Dachsteinu bude výjezd  lanovkou na Planai k vyhlídkové restauraci Schafalm. Alternativně vám můžeme zajistit projížďku kočárem  či saněmi (opět podle stavu sněhové pokrývky) taženým koňmi v Ramsau. Odpoledne koupání v alpských termálních lázních Grimming Thermen v Bad Mitterndorf s vodou teplou až 36 C. Návrat do Prahy je plánován kolem 22. – 23. hodiny (ostatní nástupní místa s časovým posunem jako při odjezdu).

 

Co mám v ceně?

  • dopravu
  • 1 x nocleh v hotelu 3* ve Schladmingu s bufetovou snídaní
  • průvodce
  • pojištění CK proti úpadku.

 

Něco navíc:

Pro zájemce možnost dokoupení večeří v hotelu: 660 Kč

Komplexní pojištění Allianz: 15-70 let – 182 Kč, děti do 15 let – 91 Kč, osoby nad 70 let – 364 Kč.

Děti do 15ti let mají 20% slevu!

Doplňkové parametry

Kategorie: Adventní víkendy
Odjezdy: Kolín, Pardubice, Poděbrady, Praha

Krampuslauf in Salzburg