Dle § 89 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, vás informujeme, že tyto internetové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie.

Podporujeme: Bezpečně na cestě

Na bezpečí záleží

Sice jsme pro každou špatnost, zábavu a hladina našeho adrenalinu jen zřídkakdy klesá, jsme si vědomi i rizik, která jsou spojená s dobrodružným životem. Dbáme na bezpečnost, jak to jen situace dovolí. 

bezpecne na ceste

Proto naše stany podporují už druhý ročník akce zaměřenou na bezpečnost - Bezpečně na cestě. Čas investovaný do dětí se vždy vyplatí, věnujeme se tedy hlavně poučení dětí, co a jak mají dodržovat, aby byly na cestě v bezpečí - dopravní značky, předpisy, správné chování při nehodách. Město Uhlířské Janovice tak v sobotu 23.9. ožilo a díky paní učitelce Petře Procházkové za pomoci hasičů Uhlířských Janovic si rodiny s dětmi užily společné zábavné a poučné odpoledne.

Škola hrou

Děti se vyřádily hlavně u disciplíny jízda zručnosti, kde si na kole, koloběžce a motorce vyzkoušeli překážkovou dráhu. Protože na téhle akci je učení zábavou!
 

Bezpečně 3      Bezpečně 7 

Bezpečně 2      Bezpečně 6