Dle § 89 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, vás informujeme, že tyto internetové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie.

Začínáme!

Dnešním dnem spouštíme nový zážitkový web Husmen.cz! Pracovali jsme na něm tvrdě a dlouho, přípravy nám ale přinesly mnoho nových poznatků a také zážitků, naučili jsme se spoustu zajímavých věcí - perfektní příklad školy hrou! Dovolte nám říci něco málo na úvod.

Kdo jsme a o co se snažíme?

Hlavní myšlenkou je spojit příjemné a užitečné. Milujeme život a žijeme naplno, nechceme se nudit a rádi bychom vyzkoušeli vše, co nám tento svět nabízí.

Zatím se soustředíme na Středočeský kraj, konkrétně okolí Kolína, Kutné Hory a Čáslavi. Náš eshop pomalu zaplňují zážitky v režii našich velmi šikovných přátel a známých. Postupně rozšiřujeme nabídku také v Praze a větších městech. Chceme unikátní zážitky od opravdových nadšenců a dobrodruhů.

Jsme maličký, vlastně by se dalo říct rodinný, podnik, ve kterém dbáme na kvalitu a osvědčené dodavatele. Všechny zážitky a produkty jsme si vyzkoušeli sami na vlastní kůži a rádi vám o nich povyprávíme.

Rady a tipy na vybavení

Protože naše sportovní a cestovatelské vybavení už se nevejde ani do velkého rodinného domu, rádi bychom se s vámi podělili o naše zkušenosti s nejrůznějšími kousky funkčního oblečení, turistickými botami, lezeckým vybavením, jídlem na cestu, atd. Vše, co osobně vyzkoušíme.

Doplňkové služby

Rádi bychom, abyste se nenudili stejně tak jako my, proto jsme si připravili spoustu zážitků. K tomu ale přinášíme i online letenky a parkování na letišti, aby vaše cesty mohly vést i do vzdálenějších zemí. Nezapomněli jsme ani na bezpečí a v nabídce naleznete i tipy na cestovní a úrazové pojištění. I dobrodruh potřebuje občas jištění a pomocnou ruku!

Blog

Protože opravdu hodně cestujeme, většinou se jedná o méně či více dobrodružné cesty, spaní od širákem, horská dobrodružství, aj, ve volnějších chvílích plánujeme zapisovat všechny poznatky z cest, ať už důležité, tak i čistě pro pobavení.

 

Odteď vám budou k dispozici Honza a Káťa, těšíme se na zážitky s vámi!