Dle § 89 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, vás informujeme, že tyto internetové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie.

Úrazové a cestovní pojištění

Staráme se nejen o zážitky a adrenalin, ale také o vaše bezpečí.

Doporučujeme sjednat si úrazové pojištění, cestovní pojištění, připojištění rizikových sportů, vysokohorské turistiky, alpinismus, aj.  Adrenalinový nadšenci se nemusí stydět, když občas potřebují pomocnou ruku.

 V kalkulátoru si můžete vytvořit srovnání nabídek pojištění od několika pojišťoven. Případná objednávka je nezávazná až do zaplacení, do té doby můžete kdykoliv kalkulaci přerušit či objednávku stornovat.

Při platbě on-line platební kartou je pojištění sjednáno okamžitě, smlouvu a kartičky pojištěných obdržíte obratem e-mailem. U některých produktů můžete být pojištěni ihned (ode dneška).

U sjednání  je 100% on-line. Vyplníte údaje, zaplatíte, obdržíte dokumenty e-mailem a hotovo. Žádné vyplňování po telefonu, chození na pobočku, ani podepisování papírových dokumentů.