Dle § 89 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, vás informujeme, že tyto internetové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie.

Veteránem do minulosti

Romantika
Neohodnoceno
od 2 000 Kč

Zvolte variantu

Rádi byste se projeli jako kdysi vaši prarodiče v dobovém vozidle? Máte chuť si na focení přistavit zajímavý automobil nebo vyrazit na romantickou projížďku s milovanou osobou a sdělit ji důležitou zprávu? Vyberte si z nabídky veteránů svého krasavce, zastavte se v čase a užijte si jízdu.

Detailní informace

Veteránem na 1 hodinu
2 000 Kč
Veteránem na 2 hodiny
4 000 Kč
Veteránem na 3 hodiny
5 000 Kč
Veteránem na 1 hodinu s výzdobou
2 800 Kč
Veteránem na 2 hodiny s výzdobou
4 800 Kč
Veteránem na 3 hodiny s výzdobou
5 800 Kč

Detailní popis produktu

KOLÍN a okolí

Historické veterány v perfektním stavu.

Na výběr máte celkem 3 automobily – Škoda Felicia 1963, Volha M21 1968 a GAZ Poběda M 1958.

Škoda Felicia je doslova trefa do černé, i když naše auto je v barvě červené. Ideální pro příležitost dopravy nevěsty na radnici nebo svatební oslavu a romantické projížďky.

Volha M 21, auto z 60 let s neoficiálním názvem "Carevna" patřilo k nejluxusnějším vozům na trhu a byla užívána především zaměstnanci státních podniků nebo jako vůz VB. S tímto vozem skupina Rammstein natočila nejznámější videoklip ke své písni Du Hast. 

Poběda M 20, název automobilu Poběda je rusky vítězství. Velmi vzácný vůz z 50. let. Buďte také vítězem svého dne a vyrazte na akci v plné parádě.

Veterány lze opatřit výzdobou přímo na Vaši akci. Výběr je z více provedení od klasických až po individuální přání klienta. 

 

Podmínky:

Nutná rezervace minimálně 3 týdny před plánovaným termínem.

Platnost voucheru: 6 měsíců

Automobil Vám přistavíme na smluvené místo v Kolíně a okolí do 30km zdarma. Nad 30 km si účtujeme 10 Kč za každý ujetý kilometr.

Automobil řídí pouze náš řidič, bohužel vzhledem k vlastnostem vozu není možné, aby veterána řídil klient.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nevšední zážitky
? Kde zážitek využít?: Kolín a okolí