Dle § 89 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, vás informujeme, že tyto internetové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie.

Bad Füssing - jednodenní termály soboty, odjezd Praha

850 Kč

Jednodenní výlet do německých termálních lázní Bad Füssing. 

Termíny: 16.11., 14.12.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Termální lázně Bad Füssing (30 km jižně od Pasova) nabízí pro své zákazníky regeneraci a odpočinek v příjemném prostředí s mnoha možnostmi koupání a relaxace po celý rok. K dispozici je soustava 4 krytých a 7 otevřených bazénů s termální vodou o teplotách 15-42 °C, systémy masážních trysek, perličkové koupele, vířivky, vodní kanál s různou rychlostí proudění vody, inhalační procedury, 2 parní sauny a rozsáhlé odpočinkové místnosti s lehátky.

Děti: pro malé děti nevhodné, zákaz vstupu dětem!

Vstup na 5 hodin: 11,50 EUR (platí se na místě)

Termíny: 16.11., 14.12.

 Ubytování: bez ubytování

 Stravování: bez stravy

 Doprava: autokarem

Minimální počet klientů pro realizaci = 7 (mikrobus)

Odjezd z Prahy, Smíchova, od nádraží ČD - parkoviště TAXI vlevo od hlavního vchodu do nádraží - v 06:30 hod. Příjezd do Bad Füssingu cca v 10:00 hod, návštěva termálních lázní Europa Therme (5 hodin). Při zpáteční cestě krátká zastávka v nákupních centrech v Pockingu - možnost nákupů. Návrat do Prahy ve večerních hodinách.

Co mám v ceně?

  • dopravu autobusem
  • technický doprovod

Doplňkové parametry

Kategorie: Prodloužené víkendy a výlety
Odjezdy: Praha

Bad Füssing