Dle § 89 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, vás informujeme, že tyto internetové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie.

ZOO a delfinárium Norimberk odjezd Praha

990 Kč

Jednodenní výlet do Norimberku s návštěvou ZOO. Bezva TIP pro rodiny!

Termíny: 14.9., 12.10.

Detailní informace

Detailní popis produktu

1 - denní zájezd

Norimberská ZOO je zahrada s celoročním provozem, situovaná na okraji Norimberka, v rozlehlém lesoparku.

Delfinárium je součástí této překrásné zoologické zahrady, ve které naleznete klid a pohodu. Představení cvičených lachtanů a delfínů se konají několikrát denně. Kromě této atrakce můžete samozřejmě shlédnout akvárium, mnoho pavilónů se zajímavými zvířaty, děti si mohou zadovádět na vybavených hřištích......

Termíny: 14.9., 12.10.

Ubytování: bez ubytování

Stravování: bez stravy

Doprava: autokarem

Odjezdová místa: Praha Smíchov - od vlakového nádraží - parkoviště TAXI vlevo před hlavním vchodem (stojíte čelem ke vchodu) do budovy nádraží v 06:00 hod. Předpokládaný příjezd do Norimberku v 10:30 hod., odjezd v 17:00 hod., příjezd ve 21:00 hod. do Prahy. Menší skupiny budou přepraveny minibusem, nebo mikrobusem.

Cestovní kancelář zajišťuje pouze dopravu klientů a tudíž neodpovídá za krátkodobé uzavření jednotlivých pavilonů, které může vzniknout z provozních důvodů !!!

Doplňkové parametry

Kategorie: Prodloužené víkendy a výlety
Odjezdy: Praha