Dle § 89 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, vás informujeme, že tyto internetové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie.

ZOO Vídeň - Schönbrunn (odjezd Praha)

1 050 Kč

Jednodenní výlet autobusem s odjezdem z Prahy pro celou rodinu!

Termíny: 11.4. / 9.5. / 13.6. / 11.7. / 22.8. 2020

Detailní informace

Detailní popis produktu

1 - denní zájezd

Vídeňská zoologická zahrada patří mezi nejhezčí, ale přitom nejstarší zoologické zahrady na světě. První návštěvníci přišli do ZOO již v roce 1752 za doprovodu císaře Františka Štěpána Lotrinského - manžela Marie Terezie, který nechal ve stejném roce ZOO vystavět. Původně měla zahrada sloužit jako císařský zvěřinec pro zkrášlení zámku Schönbrunn. 14. července 1906 se zde narodilo poprvé v zajetí mládě slona. Do této doby byl považován odchov slonů v zajetí za nemožný. Zoologická zahrada ve Vídni má jistě co nabídout a z její návštěvy si odnesete velice silný zážitek. A není divu. Tato ZOO se totiž řídí heslem "zoologická zahrada se šťastnými zvířaty".

Zoologická zahrada ve Vídni leží v rozsáhlém parku zámku Schönbrunn. Moderní úprava a vybavení ZOO zapůsobí na první pohled. Procházet se můžete po širokých cestách, kochat se pohledem na hezky upravené okolí a zámecký park s množstvím fontán, ale především obdivovat chovaná zvířata a jejich životní prostředí. ZOO ve Vídni má za cíl poskytovat zvířatům co nejlepší a nejpřirozenější životní prostředí a díky tomu může chovat i náročné druhy zvířat. Najdete zde velké množství chovaných druhů z exotických krajin naší planety včetně několika unikátů, které jsou na chov v zajetí velice náročné a ve volné přírodě kriticky ohrožené.

V ZOO Vídeň se chová kolem 500 druhů zvířat s vysokým důrazem na přirozenost životního prostředí. Pečlivě umístěné výběhy a pavilony zajistí velice snadný pohyb po zahradě a shlédnutí všech druhů zvířat za postupného procházení celým parkem. Zahrada také nabízí velké množství nejrůznějších atrakcí včetně deštného pralesa, pouště nebo polární části pro arktická zvířata. K vidění jsou zde i velice vzácné druhy zvířat jako jsou např. orangutáni, pandy, koaly a mnoho dalších.

Přesto, že vídeňská zoologická zahrada patří k nejstarším na světě, chlubí se velice moderním prostředím a hlavně velkými výběhy. Je to to jedna z nejkrásnějších zoologických zahrad v Evropě a pokud patříte mezi milovníky zvířat nebo nevšedních zážitků, budete její návštěvou jistě okouzleni. Najdete zde hlavně šťastná zvířata a nepřeberné množství chovaných druhů. A to by mělo být cílem každé dobré ZOO. Pojeďte se podívat!

Volný čas po prohlídce zahrady můžete samozřejmě využít i na návštěvu zámku Schönbrunn.

 

Termíny: 11.4. / 9.5. / 13.6. / 11.7. / 22.8. 2020

 

Co mám v ceně?

  • doprava autokarem nebo mikrobusem

  • technický doprovod

Poplatky na místě:

  • vstupné dospělí (platí se na místě) (příplatek: 20 €)

  • vstupné děti 6 - 18 let, důchodci a tělesně postižení (platí se na místě) (příplatek: 10 €)

 

Ubytování: bez ubytování

Stravování: bez stravy

Doprava: autokarem mikrobusem (podle počtu přihlášených). Skupiny do 8 osob budou přepraveny mikrobusem.

Odjezd: Praha Smíchov - od vlakového nádraží - parkoviště TAXI vlevo před vchodem do budovy nádraží v 06:00 hod. Předpokládaný příjezd do ZOO v 10:00 hod., odjezd v 17:30 hod., příjezd cca ve 21:30 hod. do Prahy.

 

Stornopodmínky:

do 91 dnů skutečné náklady + 100,-Kč
90 – 41 dnů skutečné náklady + 200,-Kč
40 – 21 dnů 50% ceny zájezdu
20 – 11 dnů 75% ceny zájezdu
10 – 4 dny 90% ceny zájezdu
méně než 4 dny 100% ceny zájezdu

Doplňkové parametry

Kategorie: Prodloužené víkendy a výlety
Odjezdy: Praha

Tiergarten Wien