Dle § 89 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, vás informujeme, že tyto internetové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie.

jednodenní lyžování Kaprun - Zell am See odjezd Praha

1 290 Kč

Jednodenní lyžování ve vyhlášených zimních střediscích - lyžování podle vašeho vlastního výběru - buď na sjezdovkách Kitzsteinhornu (Kaprun), nebo v Zell am See (Schmittenhöhe) - oblast propojena skibusy - zdarma.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Termíny:

 

11.01.2020

25.01.2020

Cena nezahrnuje:

  • jednodenní skipas
  • cestovní pojištění

Cena zahrnuje:

  • dopravu mikrobusem nebo autokarem
  • technický doprovod

Odjezd z Prahy od Smíchovského nádraží ČD (parkoviště TAXI vlevo před hlavním vchodem) v 01.15 hod, k dispozici jsou i další nástupní místa po trase na Č.Budějovice (Příbram, Písek) nebo Plzeň. V ranních hodinách příjezd do letoviska , celodenní lyžování, po lyžování v 16:30 - 17:00 hod. odjezd do ČR, návrat kolem půlnoci do Prahy.

Kaprun s ledovcem Kitzsteinhorn nabízí celoroční lyžování z výšky 3 029 m.n.m. Zvláště za slunečných dnů se dostanete do světa horských velikánů a budete plnými doušky vnímat svět třítisícových vrcholů, který vás bude obklopovat. Skiaréna Schmittenhöhe vytváří nad známým Zell am See vytváří dokonalý horský kuloár. Z nejvyššího bodu se ti odvážnější mohou spustit do údolí známou “střechou” Trass, rytmickou sjezdovkou Standard nebo zvolit střídavě červenou a modrou sjezdovku k nástupní stanici Areitbahn.

Výborné sněhové podmínky !!!!

Nejčerstvější informace najdete na adresách:
http://www.kitzsteinhorn.at/de/
http://www.schmitten.at/de/default.aspx

Zájezd se uskuteční s minimálním počtem 7 osob !

Ubytování: bez ubytování

Stravování: bez stravování

Doprava: autokarem

 

Stornopodmínky:

do 91 dnů skutečné náklady + 100,-Kč
90 – 41 dnů skutečné náklady + 200,-Kč
40 – 21 dnů 50% ceny zájezdu
20 – 11 dnů 75% ceny zájezdu
10 – 4 dny 90% ceny zájezdu
méně než 4 dny 100% ceny zájezdu

Doplňkové parametry

Kategorie: VÍKEND NA LYŽÍCH
? Odjezdy: