Dle § 89 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, vás informujeme, že tyto internetové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie.

Celodenní svatební focení - včetně kvalitního tisku 2x A1

Neohodnoceno
10 000 Kč –5 %
Celodenní svatební focení  - včetně kvalitního tisku 2x A1
10 000 Kč –5 % 9 500 Kč

Váš Velký den si zaslouží kvalitní fotodokumentaci! Osobní přístup, trpělivý fotograf. Protože profesionální fotograf není ovlivněn emocemi, na celou akci nahlíží objektivně, zároveň je ale empatický a fotí vše pro Vás důležité. Prožijte váš den naplno!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co mám v ceně? Předsvatební konzultace 

Nafocení celého svatebního dne (od příprav nevěsty, přes sjíždění hostů na svatbu, cestu na konání svatby, obřad, následné společné fotografie, aranžované fotografie novomanželů, nafocení hostiny a případných doprovodných akcí, až po případnou „afterpárty“ – prostě vše, co Vás jen napadne) 

Všechny nafocené fotografie (cca 1000-2800) v základní ruční úpravě (ořez, otočení a jednoduchá odstínová korekce) - v plné velikosti zaslané elektronicky 

10 fotografií dle vlastního výběru v plné ruční úpravě (pokročilá geometrická i odstínová úprava, kompletní retuš, barevná i černobílá varianta) dodané elektronicky v plné velikosti 

Tiskovou plochu o celkové velikosti 2xA1 (alternativně jakékoli kombinace dané tiskové plochy) 

 

Balíček je vhodný právě pro mě, protože:

 

Chci svůj velký den svěřit do rukou opravdového profesionála.

Moje vzpomínky budou kvalitně zpracované a vytištěné.

Potřebuji individuální přístup.

 

Podmínky:

Platnost voucheru: 12 měsíců

 

TIP: Buďte originální a nechte se svézt RIKŠOU NA SVATBU!

Doplňkové parametry

Kategorie: Zážitky
? Kde zážitek využít?: Celá ČR