Dle § 89 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, vás informujeme, že tyto internetové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie.

Celodenní svatební focení - včetně kvalitního tisku 2x A1

Neohodnoceno
10 000 Kč

Váš Velký den si zaslouží kvalitní fotodokumentaci! Osobní přístup, trpělivý fotograf. Protože profesionální fotograf není ovlivněn emocemi, na celou akci nahlíží objektivně, zároveň je ale empatický a fotí vše pro Vás důležité. Prožijte váš den naplno!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co mám v ceně? Předsvatební konzultace 

Nafocení celého svatebního dne (od příprav nevěsty, přes sjíždění hostů na svatbu, cestu na konání svatby, obřad, následné společné fotografie, aranžované fotografie novomanželů, nafocení hostiny a případných doprovodných akcí, až po případnou „afterpárty“ – prostě vše, co Vás jen napadne) 

Všechny nafocené fotografie (cca 1000-2800) v základní ruční úpravě (ořez, otočení a jednoduchá odstínová korekce) - v plné velikosti zaslané elektronicky 

10 fotografií dle vlastního výběru v plné ruční úpravě (pokročilá geometrická i odstínová úprava, kompletní retuš, barevná i černobílá varianta) dodané elektronicky v plné velikosti 

Tiskovou plochu o celkové velikosti 2xA1 (alternativně jakékoli kombinace dané tiskové plochy) 

 

Balíček je vhodný právě pro mě, protože:

 

Chci svůj velký den svěřit do rukou opravdového profesionála.

Moje vzpomínky budou kvalitně zpracované a vytištěné.

Potřebuji individuální přístup.

 

Podmínky:

Platnost voucheru: 12 měsíců

 

TIP: Buďte originální a nechte se svézt RIKŠOU NA SVATBU!

Doplňkové parametry

Kategorie: Zážitky
? Kde zážitek využít?: Celá ČR