Dle § 89 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, vás informujeme, že tyto internetové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie.

Dvojitý agent úniková hra

3 hodnocení
Značka: Enigma Escape
od 900 Kč

Zvolte variantu

Vítejte ve sklepních prostorech prvorepublikového domu, v konspiračním bytě svého kolegy - agenta. Vyřešíte logické hádanky? Najdete skryté nápovědy, kódy, klíče, indicie? Dostanete se ven v časovém limitu? Máte na to 75 minut! Čas běží … stihnete to?

 

Detailní informace

Účast dvou osob.
900 Kč
Účast tří osob.
1 100 Kč
Účast čtyř osob.
1 200 Kč
Účast pěti osob
1 400 Kč

Detailní popis produktu

Hra v 2-5 členném týmu

Vyřešíte logické hádanky? Najdete skryté nápovědy, kódy, klíče, indicie? Dostanete se ven v časovém limitu? Máte na to 75 minut!

Ve sklepních prostorech prvorepublikového domu stojícího na pomezí ulic Ruská a Americká, se nachází konspirační byt, do kterého přicházíte rozluštit záhadu o svém kolegovi agentovi. Co se s ním stalo? Na čí straně stál? Která tajná služba je ještě ve hře? A kdo ohrožuje jeho i vás? Najdete včas cestu ven do bezpečí?

Hra vás přinutí dívat se na svět a skutečnosti jinak než jste zvyklí a potrápí vaše mozkové závity. Prověří vaší logiku a schopnosti jiného úhlu pohledu. Přináší velkou výzvu, dávku dobrodružství, napětí a i ti kteří nemají rádi horor a děsivé prostory, k nám mohou bez obav přijít. Na vyřešení všech úkolů máte 75 minut. Čas běží … stihnete to?

Živá, reálná úniková hra Vám dává možnost zažít na chvíli na vlastní kůži napětí a pocity z počítačových hledaček, spojovaček a původních escape her. Během času určeného na hru zapomenete na okolní svět a běžné starosti, jste plně zaměstnáni atmosférou, soustředěním se na správná řešení a souvislosti. Komunikace v týmu je pro úspěšné absolvování hry nesmírně důležitá. Super firemní teambuilding, zábava s rodinou nebo netradiční zábava s přáteli.

 

Platnost voucheru 6 měsíců

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zážitky
Kde zážitek využít?: Kolín
Kolik nás může být?: 2-5