Dle § 89 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, vás informujeme, že tyto internetové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie.

Velkoformátový tisk fotografií A1 + vysoce kvalitní bavlněný papír od firmy Canson Infinity

Neohodnoceno
800 Kč

TISK FOTOGRAFIÍ A1

Dopřejte svým fotografiím opravdovou kvalitu!

Tisk fotografií na vysoce kvalitní, bavlněný papír Platine Fibre Rag 310 od firmy Canson Infinity. Tisk na dvanáctibarevném plotru Canon imagePROGRAF iPF8300. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Platine Fibre Rag: Kombinace prémiového Platinum papíru, vyrobeného ze 100% bavlny, dodávaného po léta na tradiční fotografický trh, a nejnovější  mikroporézní vrstvy pro použití v digitálním tisku. Jasně bílé barvy je dosaženo bez použití optických zjasňovačů. Vyniká extrémně vysokou hodnotou Dmax a mimořádnými šedými tóny. Je optimální volbou pro nejnáročnější černobílé a barevné fotografie. Kompatibilní s Dye based a Pigmentovými inkousty. Rychleschnoucí, voděodolný, bez přidaných kyselin. Splňuje normu ISO 9706 pro dlouhodobou stabilitu výtisků. Je navržen tak, aby splňoval náročné požadavky galerií a muzeí! 

Canon imagePROGRAF iPF8300: Velkoformátová tiskárna používá systém 12 barevných pigmentových inkoustů a poskytuje výjimečnou kvalitu tisku a nepřekonatelnou produkční všestrannost do šíře 44" - 1118mm! Ohromující výtisky, široký rozsah barev a jemné gradace.   

 V ceně je tisk na formát A1, lze ale rozdělit na více fotografií v menších formátech. Celková tisková plocha = A1

 

Podmínky:

Podmínkou tisku je dodání kvalitní fotografie ve vysokém rozlišení odpovídajícímu velkoformátovému tisku. Nutnost kvalitativní konzultace před samotným tiskem.

Platnost voucheru: 12 měsíců

Doplňkové parametry

Kategorie: Zážitky
Kde zážitek využít?: Kolín